CZERWONOKRZYSKIE MIKOŁAJKI W OPOLU

[ Powrót do aktualności ]

6 grudnia Oddział Rejonowy PCK w Opolu zorganizował Zabawę Mikołajkową dla najmłodszych. W Punkcie Socjalnym PCK "IKAR" z niecierpliwością gromadziły się dzieci, w oczekiwaniu na wizytę świętego Mikołaja. Czas oczekiwania na ważnego gościa płynął wesoło i wcale się nie dłużył, bo grupa SIM PCK Opole zapewniła dużo atrakcji.

Świąteczna muzyka sprzyjała tańcom, radosnemu śpiewaniu, recytowaniu wierszyków i konkursom. Po wyczerpujących zabawach przyszedł czas na poczęstunek. Na stołach małych gości kusiły owoce i oczywiście słodycze, które wprawdzie są nieco mniej zdrowe dla zębów, ale w ten szczególny dzień można było się na chwilę o tym zapomnieć. Czas płynął szybko i radośnie.

Święty Mikołaj rozdał 50 paczek, bo na zabawie były same grzeczne dzieci. Nasz gość wysłuchał wspaniałych piosenek, wierszyków i opowiadań o przedszkolu i szkole. Choć bardzo mu się podobało i chciał zostać z nami, to niestety musiał jechać dalej, ale obiecał, że za rok ponownie do nas przyjedzie. Trzymamy świętego Mikołaja za słowo.

 

Galeria: